Milí členové sboru i návštěvníci našeho webu,

připravili jsme pro vás, pro sebe navzájem i k oslavě Boží další “virtuální bohoslužbu”. Tentokrát se termín dokončení trochu protáhl, hlavně kvůli technickým zádrhelům na mé straně.

Máme tu dnes opět chvály od Lenky, dětskou besídku s další pohádkou od Danky, kázání od pastora Aleše a od bratra Mirka z Čáslavi a oznámení od 26. přední hlídky Royal Rangers.

CHVÁLY vede Lenka Mikisková, zvukař Jarda Mikiska:
* nejdříve odkaz na texty ZDE, ať můžete zpívat taky,
* a pak odkaz na audio ZDE.

DĚTSKÁ BESÍDKA od Danky Navrátilové je tentokrát spíš povídací nebo spíš čtecí. To proto, ať dobře rozumíme tomu, jak všechno v Bibli se vším souvisí a o čem vlastně jsou blížící se Velikonoce.
* Tady to PDF máte. Kromě povídání jsou tam i obrázky z internetu, ale když si k tomu povídání budete chtít nakreslit ilustrace vlastní, tak si můžeme vyrobit naši vlastní knížku s našimi obrázky 😉
* No a taky vás nejmenší samozřejmě nesmíme ošidit o pohádku. Tady máte povídánku Jak nový den zaspal.
Teta Danka zdraví všechny děti a přeje nám všem, ať se spolu můžeme co nejdříve setkat a užít si opravdovou besídku 😉

KÁZÁNÍ tu máme vlastně dvě:
* videokázání od pastora Aleše Navrátila s názvem Krev Kristova (texty v PDF ZDE) a
* pozdrav a povzbuzení od bratra Mirka Klimenta z Čáslavi, jehož kázání bylo na dnešek plánované původně.

OZNÁMENÍ jsme opět nechali až na konec:
* Robert Myška, velitel 26. přední hlídky Royal Rangers: “Celostátní květnový Ringoturnaj Royal Rangers byl zrušen, ale s letními tábory to podle vyhlášení vlády vypadá slibně. A tak tu máte online přihlášku na tábor na Slezské Hartě (12. – 25. července). Přihláška na malý tábor na Severce (22. – 28. 8.) bude brzy následovat.”